بلاگ مقالات آموزشی هلسیان

آخرین مقالات آموزشی سئو و طراحی سایت

۱۸ راهکار بهبود و امتیاز کیفی در تبلیغات گوگل

وقتی که شما از تبلیغات در گوگل ادز اسفاده می‌کنید گوگل یک نمره کیفیت از ۱ تا ۱۰ برای تبلیغ شما در نظر می‌گیرد که به آن امتیاز کیفی (Quality Score) یا امتیاز کیفیت در گوگل ادوردز گویند. با استفاده از امتیاز کیفیت، گوگل مشخص می‌کند که جایگاه نمایش تبلیغ در گوگل کجاست و مقدار هزینه‌ای که باید برای هر کلیک بپردازید چه میزان است.

به عبارت دیگر هر چه میزان این امتیاز بالاتر باشد، به همان نسبت هزینه‌ها کاهش می‌یابد و تبلیغ در رتبه‌ی بالاتری قرار خواهد گرفت. در این مقاله با ۱۸ نکته بهبود نمره کیفی تبلیغات گوگل می پردازیم.

استریم

سایت پخش زنده استریم در ایران پلتفرم سرور سرویس پخش اینترنتی آموزش راه اندازی سرور گیم استریم ساخت سایت استریم راه اندازی مدیا سرور راه اندازی streaming server سرور استریمینگ.

استریم

استریم زنده به محتوای اینترنتی گفته می‌شود که به صورت زنده مستقیم، در همان زمان که اتفاق می افتد، دریافت می ‌شود. مانند پخش زندهٔ تلویزیونی بر روی امواج استریم بازی هر روز مخاطبان بیشتری پیدا می ‌کند.

لایو استریم

استریمینگ یا لایو استریم ارائه سرویس ویدئو استریمینگ و پخش زنده اینترنتی روی زیرساخت دنیای استریم و پخش زنده بگذارید تجهیزاتی را برای انجام این کار لازم دارید.

 • استریم چیست ؟
  استریم یا رسانه جاری به محتوایی گفته می شود که همزمان با ارسال آن محتوا توسط فرستنده ، گیرنده نیز می تواند آن را دریافت نماید

ارائه سرویس ویدئو استریمینگ و پخش زنده اینترنتی

ارائه سرویس ویدئو استریمینگ و پخش زنده اینترنتی روی زیرساخت مناسب کمک میکند تا مخاطبان رویداد شما را در لحظه و از هر جایی و هر وسیله اگر می‌خواهید به دنیای استریم و پخش زنده قدم بگذارید اما نمی‌دانید چه تجهیزاتی را برای انجام این کار لازم دارید.

اشتراک ویدیو بازی کامپیوتری لایو گیم پلی استریم بازی

مقصد استریم بازی حرفه ای ها به دنبال است جریان خدمات و صنعت های ویدئویی آنلاین خبار، اطلاعات، استریم بازی، دایرکتوری ها هنگامی که کاربری درخواست تماشای فیلم و یا گوش دادن به موسیقی در اینترنت را دارد بهاشتراک ویدیو بازی کامپیوتری لایو گیم پلی پیوسته عملیات انتقال اطلاعات استریم بازی خرید آنلاین لوازم الکترونیکی و استریم بازی از بین تعداد زیادی از مشتریان جریانی ، سرورهای استریم بازی ، رادیوهای اینترنتی و موارد دیگر با قیمت ارزان روزمره طریق انتخاب گسترده ای از پخش کنندگان رسانه جریان

پخش رسانه های جریانی استریم

برای پخش رسانه های جریانی خرید کنید . با استفاده از یک دستگاه پخش جریانی سرور استریمینگ استفاده از استریمینگ مدیا سرور ها برای استریمینگ ویدیو بسیار مهم و حیاتی بوده و از سرورهای قوی برای این کار استفاده می شود. استریمینگ مدیا. یکی از روش های آیا در ایران سرویس استریمینگ ویدیو وجود دارد؟

بله نرم افزار و اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که شما می توانید از آن‌ها بر روی گوشی های تلفن همراه استفاده کنید و با استفاده از آن‌ها و پرداخت حق اشتراک فیلم و سریال و آهنگ مورد علاقه خود را گوشی کنید.

 • آیا ما هم می توانید در خانه خود استریمینگ مدیا را راه اندازی کنیم؟
 • آیا می توان در حوزه استریمینگ مدیا کسب درآمد هم داشت؟
 • آیا با گوشی موبایل هم می توان فرایند استریمینگ ویدئو را انجام داد؟

سرویس و سایت هایی مانند یوتیوب و توییتر و حتی اینستاگرام این قابلیت را دارند که کاربران آن ها بتوانند از منزل و محل کار خود به راحتی فرایند استریمینگ ویدئو را انجام دهند. شما برای این کار برای سایت مانند توییتر و یوتیوب نیاز به یک سیستم با سخت افزار نیاز به یک گوشی و همچنین نیاز به یک خط اینترنت پر سرعت برای ارسال مناسب و منظم اطلاعات بر روی سرور ها نیاز دارید بله در سایت هایی مانند توییچ و یوتیوب می ‌تواند از کاربران خود درخواست کنید واقعی خواهد شد. در واقع هرچه که از سرویس های استریمینگ یوتیوب و یا توییچ بیشتر استفاده کنید در واقع بر روی سرور های آن‌ها فایل و اطلاعات بیشتری منتقل کرده اید و کاربران بیشتری را وارد سایت های آن‌ها کرده اید.

استریم زنده

باید این جذب کاربران و ارسال اطلاعات به استریم زنده نرم افزار مناسب برای استریمینگ ویدئو در گوشی موبایل اپلیکیشن استریم زندهمی باشند. شما در این اپلیکیشن می توانید به راحتی و به صورت لایو ویدیو ارسال کنید و همچنین به صورت زنده از قابلیت اینستاگرام تی وی استفاده کرده و فایل ها و برنامه های خود را به صورت لایو برای کاربران خود ارسال استریم زنده نویسی سرور برای دریافت استریمینگ ویدیو.

شیوه‌ی عملکرد استریمینگ. هنگامی‌که یک کاربر، ویدیویی را بر بستر اینترنت تماشا می‌کند، جریان استریم به‌ شکل مداوم از سرور به پلیر پخش ‌کننده‌ی ویدیو پلتفرم پخش مستقیم ویدئو با فناوری پیشرو در صنعت ارائه جریان مستقیم با کیفیت پخش به هر مخاطب با اندازه در هر دستگاه فیلمهای جریانی پخش جریانی رسانه اغلب جایگزین بهتری برای معکوس کردن کل صفحه دستگاه هنگام تماشای فیلم مورد علاقه شما است.

رسانه های جریان صدا (صوتی) و تصاویر (ویدئو) است که بر روی اینترنت در یک منتقل می شود جریان مد یا پیوسته، با استفاده از بسته های داده. به عبارت ساده تر ، جریان زمانی است که مصرف کنندگان تلویزیون تماشا می کنند یا پادکست های دستگاه های متصل به اینترنت را گوش می دهند ، جریان است. با پخش جریانی ، پرونده رسانه در حال

پخش زنده سرویس پخش زنده اینترنتی

آموزش پخش زنده در سایت پلتفرم پخش زنده سرور پخش زنده سرویس پخش زنده اینترنتی آموزش راه اندازی سرور پخش زنده ساخت سرور سایت استریم راه اندازی مدیا سرور راه اندازی streaming server سرور استریمینگ

استریمینگ ویدئو

یکی از پایه ترین کار های استریمینگ ویدئو در مسابقات ورزشی رخ می دهد که می توان مسابقه را به صورت هم ‌زمان هم ضبط کرد و هم بر روی شبکه اینترنت ارسال کرد. با اینکه شما می توانید تصاویر را به صورت زنده برای کاربران خود در سراسر دنیا ارسال کنید و آن‌ها تنها با داشتن یک اشتراک اتصال به اینترنت می توانند از این ویژگی و قابلیت استریمینگ ویدئو استفاده کنند.

فرق استریمینگ ویدئو و آپلود ویدئو این است که در آپلود ویدیو شما باید گل فایل را یک‌باره ارسال کنید و بعد از آن کاربران می توانند هر وقت که نیاز داشتن فایل شما را دانلود کنند اما در استریمینگ ویدئو شما می توانید به راحتی فایل ویدئویی خود را به همراه صدا بر وی اینترنت ارسال کنید و کاربران هم می توانند به صورت زنده آن را مشاهده کنند. در استریمینگ ویدئو امکان دانلود آن به صورت عادی وجود دارد و تنها کاربران می‌توانند فایل شما را مشاهده کنند و یا حتی برای شما پیام بگذارند.

استریمینگ ویدئو چه نوع فناوری است؟

استریمینگ ویدئو در واقع نوعی تکنیک ارسال ویدئو و صوت بر روی بستر اینترنت است. در واقع استریمینگ چیست را می توان اینگونه پاسخ داد که شما می توانید در حین آموزش ، کار و یا مشاهده یک واقعه ورزشی و یا اتفاق غیر منتظره با استفاده از کشوی موبایل خود و آیا ابزارهای مخصوص استریمینگ اقدام به فیلمبرداری و ارسال تصویر و صداها به صورت زنده بر روی بستر اینترنت نمایید.

امروزه سایت های زیادی در حوزه استریمینگ فعالیت می کنند. از یوتیوب گرفته تا سایت هایی مانند توییچ اما شاید معروف‌ترین سایتی که برای پاسخ به سوال استریمینگ چیست پیدا کرد، سایت و اپلیکیشن معروف اینستاگرام باشد. در اینستاگرام شما به راحتی می توانید جواب سوال استریمینگ چیست را پیدا کنید.

قابلیت لایو تکنیک استریمینگ ویدئو برای شما عمل کند و شما می‌توانید با استفاده از آن به صورت لایو و آنلاین فایل ویدیویی خود را به همراه صوت برای کاربران خود ارسال کنید. همچنین کاربران شما می توانند در این حالت برای شما پیام نیز ارسال کنند.

یکی از بهترین سایت های استریمینگ در دنیای امروز یوتیوب و توییچ هستند که می توان در آن‌ها استریمینگ را به صورت حرفه ای انجام داد. به افرادی که در حوزه استریمینگ فعالیت می کنند استریمر گفته می شود. امروزه استریمر های زیاد در دنیای توییچ و یو تیوب وجود دارد که طرفداران میلیون نفری دارند و حتی از این راه کسب درآمد هم می کنند.

در حوزه فیلم در کشور ما ایران سرویس ها و وب سایت های زیادی وجود دارند که در حوزه استریمینگ مدیا فعالیت می کنند شما می توانید با نصب اپلیکیشن این سایت و فعالسازی آن‌ها بر روی گوشی تلفن خود به راحتی از قابلیت استریمینگ مدیا و مشاهده فیلم ها وسریال ها بهره ببرید. در حوزه موسیقی نیز اپلیکیشن های زیادی وجود دارند. اپلیکیشن هایی مانند اسپاتیفای می توانند روزانه چندین میلیون موسیقی را در شبکه ها و خواننده های مختلف برای شما دسته بندی کنند و شما بدون نیاز به همراه داشتن آن موسیقی ها در گوشی تلفن همراه و یا لپ تاپ خود در هر جای دنیا که باشید آن‌ها را گوش داده و از آن‌ها لذت ببرید.

اموزش استریم کردن

اموزش استریم کردن , آموزش استریم با گوشی در گوشی با استریم لستر کستر اموزش کلی استریم گذاشتن,اموزش لایو استریم یا همان پخش زنده در استریمینگ مدیا شما به راحتی می توانید دو حوزه فعالیت در زمینه استریمینگ یعنی همان استریم فیلم و استریم موسیقی را در دسترس خود داشته باشد و.سرویس ها و سایت ها اپلیکیشن.

 

 • آیا سرویس استریمینگ و پخش زنده در ایران وجود دارد؟
  بله - سایت ها و سرویس های زیادی در ایران در جهت خدمات پخش زنده و گیم پلی اغاز بکار کرده اند.
 • آیا برنامه و نرم افزار جهت استریم و پخش راحت با موبایل وجود دارد؟
  بله نرم افزار و اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که شما می توانید آنها را روی گوشی های تلفن همراه نصب کنید و با استفاده از آن‌ها موبایل استریم کنید.
 • آیا همه در خانه خود می توانند استریمینگ مدیا را راه اندازی کنند؟
  بله سرویس و سایت هایی مانند یوتیوب و توییتر و حتی اینستاگرام این قابلیت را دارند که کاربران آن ها بتوانند از منزل و محل کار خود به راحتی فرایند استریمینگ ویدئو را انجام دهند. شما برای این کار برای سایت هایی مانند توییتر و یوتیوب نیاز به یک سیستم با سخت افزار مناسب دارید و برای اینستاگرام نیاز به یک گوشی و همچنین نیاز به یک خط اینترنت پر سرعت برای ارسال مناسب و منظم اطلاعات بر روی سرور ها نیاز دارید.
 • آیا امکان کسب درامد در حوزه استریمینگ مدیا کوجود دارد؟
  بله در سایت هایی مانند توییچ و یوتیوب می‌تواند از کاربران خود درخواست کنید برای شما سکه های مجازی ارسال کنند این سکه ها یا همان دونیت ها برای شما تبدیل به پول واقعی خواهد شد. در واقع هرچه که از سرویس های استریمینگ یوتیوب و یا توییچ بیشتر استفاده کنید در واقع بر روی سرور های آن‌ها فایل و اطلاعات بیشتری منتقل کرده اید و کاربران بیشتری را وارد سایت های آن‌ها کرده اید. آن‌ها باید این جذب کاربران و ارسال اطلاعات به شما پول خواهند داد.
 • آیا با گوشی موبایل می شود فرایند استریمینگ ویدئو آنلاین انجام داد؟
  بله یک از نرم افزار مناسب برای استریمینگ ویدئو در گوشی موبایل اپلیکیشن اینستاگرام می باشند. شما در این اپلیکیشن می توانید به راحتی و به صورت لایو ویدیو ارسال کنید و همچنین به صورت زنده از قابلیت اینستاگرام تی وی استفاده کرده و فایل ها و برنامه های خود را به صورت لایو برای کاربران خود ارسال کنید.استریم چیست ؟ کسب درآمد از استریم چه گونه هست ؟ برای حمایت از استریمر های ایرانی ویدیو های شان را در سایت قرار می دهیم استریمر های ایرانی.
 • استریم (Stream) کردن بازی‌ های ویدیویی امروزه
  از هر زمانی پرطرفدارتر شده است، بر آن شدیم تا تجهیزات و اطلاعات مورد نیازراهکار استریم مدیا و پخش زنده‌ی اَبر دِراک با تحویل محتوای صوتی و تصویری در حداقل زمان، با قابلیت استفاده آسان و راه‌اندازی سریع در اختیار کاربران می‌باشد
 • استریم گیم یا استریم بازی Stream Games چیست؟
  استریم گیم یا استریم بازی Stream Games مجموعه ای از بازی های کوچک است که Twitch Streamers می تواند با تعامل بینندگان خود بازی کند درباره پخش جریانی بازی ، یک صفحه ایجاد کننده ویدیو بازی دریافت کنید صفحه موجود را در مورد محدودیت های زمانی جریان در مورد پسندیدن ، دنبال کردن.

آیا به دنبال یک برنامه انرژی متناسب با سبک زندگی خود هستید؟ برنامه های انرژی جریان دارای قیمت گذاری ساده با خدمات قابل اعتماد و تیم پشتیبانی برای پخش جریانی بازی های رایانه ای ، موارد مهم دیگری که علاوه بر حساب (یا سرویس پخش جریانی دیگر ) به آن نیاز دارید : یک کامپیوتر مخصوص بازی.

سرویس پخش زنده اینترنتی و ویدئو استریمینگ اختصاصی

 • بازی های جریانی چیست؟
  Stream Games مجموعه ای از بازی های کوچک است که Twitch Streamers می تواند با تعامل بینندگان خود بازی کند Stream Games برای بینندگانی که دارای حروف غیر لاتین هستند مانند غیره نام مستعار نمایش نمی دهد
 • چرا گیمرها جریان دارند؟
  یادگیری از تماشای بسیاری از بینندگان انقباض تماشای به طوری که آنها می توانید دانش خود را افزایش و بهبود تجربه بازی خود را.کاربران گزارش دادند که بازی ها را مشاهده می کنند تا استراتژی های جدیدی را برای گیم پلی کشف کنند و قبل از خرید برخی از مهارت های خاص را دریابند
 • Stream Live Video Online iran
  Broadcast live stream to any Iranian audience, regardless of scale. We make it easy for you, Iranian streamers, to stream virtual events, executive communications, training, and more.
 •  online streaming iranian
  We provide live streaming for every Iranian audience and gamer, and the possibility of streaming virtual events, executive communications, computer games for you Iranian streamers.
 • Game stream iran
  Stream Games Iran is a collection of games that players can play with the interaction of their viewers. And broadcast their game live in Iran
سئوی خارجی (Off page seo) چیست؟ - نکات و تکنیک‌ها

سئوی خارجی (Off page seo) چیست؟ - نکات و تکنیک‌ها

بهینه‌ سازی برای موتور های جستجو: یعنی کاری کنیم که سایت ما برای اینکه گوگل آن را راحت پیدا کند، راحت بخواند و راحت رتبه‌ بندی کند، آماده باشد. SEO، بهینه ‌سازی که به دو بخش تقسیم می شود: بهینه‌ سازی داخلی (On-page SEO) و بهینه‌ سازی خارجی (Off-Page SEO).

۱۴ تکنیک، سئو داخلی (On Page Seo) تا رتبه صفحه اول

۱۴ تکنیک، سئو داخلی (On Page Seo) تا رتبه صفحه اول

بدون سئو و بهینه ‌سازی حتی با محتوا زیاد و کلیک بالا خیلی سخت بتوان رتبه خود را ارتقا داد. یا کیفیت استاندارد ها را بالا برد. شاید بگویید رتبه برای من چندان مهم نیست و یا همین قدر که فقط سایت داشته باشم برای من کافیست. از این رو حتما یا از نتیجه کار سئو آگاه نیستید یا آنرا لمس نکرده اید که ببینید با قدری پرداختن به سئو سایت خود چه امتیازاتی نصیب شما خواهد شد.

Previous Next

100 فاکتور مهم گوگل در رتبه بندی سایت

 اگر به اعلامیه های سالانه سئو و بهینه‌سازی موتورهای جستجوگر مراجعه و مطالعه کرده باشید، احتمالا می‌دانید که گوگل تقریبا نزدیک به 200 عامل مهم رتبه‌بندی در الگوریتم‌های خود استفاده می‌کند.

108 فاکتور مهم گوگل در رتبه بندی سایت

 اگر به اعلامیه های سالانه سئو و بهینه‌ سازی موتور های جستجوگر مراجعه و مطالعه کرده باشید، احتمالا می‌دانید که گوگل تقریبا نزدیک به 200 عامل مهم رتبه ‌بندی در الگوریتم‌ های خود استفاده می‌کند.

۷ فاکتور اصلی گوگل در رتبه‌ بندی سایت برای سال ۲۰۲۰

۷ فاکتور اصلی گوگل در رتبه‌ بندی سایت برای سال ۲۰۲۰

ممکن نیست بتوان تمام فاکتور های گوگل را بدرستی اعمال کرد اما تا جایی که امکان دارد و برای شما مقدور می باشد - همان که ربات های گوگل اقدامات شما برای سئو سایتتان را مثبت ارزیابی کنند - یقیین داشته باشید ربات های گوگل نیز توجه شما را درک می کنند و این نتیجه خوبی برای شما بهمراه خواهد داشت.

کامل ترین راهنمای افزایش بازدید سایت

کامل ترین راهنمای افزایش بازدید سایت

 چطور بازدید سایت خود را افزایش دهیم - مزایا آن چیست - راهکار های را چگونه بکار ببریم و یا یا چگونه در میان هزاران هزار رقیب گم نشویم، کاربران سایت ما را پیدا و افزایش بازدید را تجربه کنیم.

مزایای و هدف از داشتن وب سایت

مزایای و هدف از داشتن وب سایت

مزایای داشتن وب سایت : در جامعه امروز داشتن وب سایت برای کسب و کارها ، بازار تجاری سازمانها، شرکت ها آموزشگاهها و حتی افراد با تخصص های مختلف از جمله مهمترین راه آغاز تجارت نوین است ، یعنی اگر شما نجنبید و به این امر توجه نکنید ، شک نکنید که رقبا های شما خیلی زودتر فعالیت تبلیغاتی آنلاین خود را شروع کرده اند.

افزایش اعتبار کسب و کار

وب سایت به کسب و کار شما اعتبار می بخشد و تجارت شما را در نظر مشتری بزرگ جلوه می دهد و از این طریق تبدیل به یک برند شناخته شده خواهید شد.

استفاده از امتیازات جدید تبلیغاتی

این را بدانید که برای فروش و ارائه دائمی محصولات و خدمات خود به مردم باید حضور خود در عرصه تجارت را بطور مداوم به آنها یاد آوری نمایید. یک سایت حرفه ای ویترین دائمی محصولات و خدمات شما خواهد بود. هزینه طراحی سایت خیلی کمتر از هزینه تبلیغات در سایر رسانه ها مانند تلویزیون بیلبورد و … می باشد. در واقع داشتن سایت هزینه تبلیغات شما را به طور چشمگیری کاهش میدهد. و شما را با تجارت الکترونیک و قابلیت های آن آشنا می سازد. این قابلیت ها شامل تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتور های جستجوگر، تبادل بنر و لینک، تبلیغات کلیک ای، راه اندازی فروشگاه ها و حراج ها، مزایده و مناقصه های اینترنتی و … می شود.

اطلاع رسانی سریع و راحت به مشتریان

یک سایت مثل یک کاتالوگ عمل میکنه اما با مزیت های بسیار، بروز رسانی اطلاعات در وبسایت ها بسیار آسانتر از تغییر اطلاعات در کاتالوگ ها و بروشور ها می باشد در واقع بدون اتلاف وقت و هزینه به راحتی می توان تغییرات انجام شده در محصولات و قیمت ها را به اطلاع مشتریان رساند. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ هزینه زیادی نیاز می باشد اما برای یک وب سایت کافیست هزینه ی کمی برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن میلیون ها کاربر می توانند از کاتالوگ های آنلاین شما در سایت تان بازدید کنند.

در دسترس بودن

وب سایت، کسب و کار شما را در شبانه روز و حتی روز های تعطیل باز نگه می دارد. در واقع در ساعاتی که هیچ کارمندی نمیتواند پاسخگوی مشتری، سایت این رسالت را به خوبی انجام میدهد و باعث می شود حتی در زمانی که شما حضور ندارید، جذب مشتری انجام شود.

ارتباط و تعامل بهتر با مشتری

وب سایت بستر ارتباط بیشتر با مشتری را برای شما فراهم می سازند شما با گذاشتن بخش نظرسنجی یا پرسش و پاسخ در وب سایت خود می توانید از نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود بهرمند شوید.

جهانی شدن کسب و کار

سایت کسب و کار شما را جهانی می سازد به اینگونه که دیگر محدود به یک شهر یا کشور خاص نخواهید بود در واقع شما امکان معرفی خدمات و یا فروش محصولات خود را در بازار های جهانی خواهید داشت. این امر باعث افزایش مشتری و به تبع آن باعث افزایش درآمد شما خواهد شد.

درآمد زایی

شما علاوه بر کسب در آمد از طریق معرفی و فروش محصولات خود از طریق فروشگاه سایتان ، می توانید با ایجاد فضای تبلیغاتی و معرفی سایت های دیگر در سایت خود از این طریق نیز به کسب در آمد بپردازید.

فراگیری اینترنت

مهمترین دلیلی که به داشتن وب سایت ضرورت می‌بخشد، فراگیر بودن اینترنت است. امروزه بیشتر افراد ترجیح میدهند بجای تحمل ترافیک و اتلاف کردن زمان، در منزل راحت بنشینند و به خرید بپردازند.

مردم اولین جایی که به دنبال خدمات شما می گردند، در اینترنت است. اگر آنها شما را در آنجا پیدا نکنند، قطعا رقبای شما را خواهند یافت.

فروشگاهی بدون محدودیت زمانی

با داشتن وب سایت در 24 ساعت شبانه ‌روز هفته در کنار مشتری هستید. در واقع وب سایت شما نماینده ‌ی شماست حتی در ساعت ‌هایی که شما در حال استراحت هستید وب سایت شما در حال معرفی خدمات و محصولات شما به مشتری است.

جهانی شدن

مگر در شهر شما یا در ایران و جهان چند نفر هستند که با کسب و کار شما آشنایی دارند؟  میلیاردها انسان در سراسر جهان بخشی از زمان خود را در اینترنت می گذرانند. تصور کنید شما کسب و کارتان را برای این جامعه آماری راه اندازی کرده اید بنابراین مشتریان ای از سراسر ایران یا حتی فراتر از مرزها خواهید داشت.

صرفه جویی در هزینه ‌های راه اندازی

همیشه برای راه ‌اندازی یک فروشگاه هزینه ‌های بسیار زیادی از جمله هزینه‌ ی اجاره یا خرید مکان فروشگاه، هزینه ‌ی تجهیزات، حقوق کارکنان و… گریبان‌ گیر افراد است. در تجارت الکترونیک شما فقط به یک طراحی سایت ارزان و حرفه ای نیاز دارید تا دیگر متحمل هیچ‌ کدام از هزینه‌ های ذکر شده نشوید.

ارائه نمونه کار

در سایت خود تمام محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و بدون هیچ هزینه و محدودیتی آنها را به‌ روز رسانی کنید. مشتریان هربار برای دیدن هر محصول نیاز به مراجعه حضوری ندارند و میتوانند بصورت آنلاین عکس و ویدیو محصول را ببینند.


ارائه محصولات

ارائه محصولات ویژه در سایت به آسانی انجام می شود در صورتیکه دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد.

بازاریابی اینترنتی

به جای صرف کردن هزینه‌ های بالا برای تبلیغات و بازاریابی کافیست وب سایت خود را بهبود ببخشید تا گوگل شبانه ‌روز برای شما مشتری بیاورد! با انجام برخی فعالیت ها در زمینه‌ی خدمات سئو سایت با کمترین هزینه در بستر وب برای خود بازاریابی اینترنتی نمایید.

برقراری ارتباط با مشتری

در دنیای وب مشتریان به راحتی نظر خود را راجع به هر محصولی ارائه میدهند و نظرات شان را در قالب انتقاد و پیشنهاد برای شما میفرستند. شما نیز میتوانید سلیقه‌ی مشتریان خود را بشناسید و برای جذب مشتری بیشتر گام بردارید.
اظهار نظر در محیط شبکه اینترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. بنابراین خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.

برند سازی

با داشتن وب سایت میتوانید خدمات خود را در بستر اینترنت به هزاران مشتری معرفی و برای خود شهرت و اعتبار کسب کنید و اعتبار تجارت خود را بالا ببرید. این‌گونه کسب و کار شما در هر مکانی که اینترنت وجود دارد دیده میشود.

مشتریان هدفمند

احتمال اینکه بازدیدکنندگان وب سایت شما به مشتری تبدیل شوند بسیار زیاد است چرا که آنها محصول و خدماتی را در اینترنت جستجو کرده‌ اند که به آن نیاز دارند و گوگل سایت شما را به آنها پیشنهاد داده است.

پس اگر وب سایت شما طراحی هوشمندانه داشته باشد - فروشنده‌ ی توانایی باشد - قطعا آن محصول توسط این بازدیدکننده خریداری خواهد شد.

کسب در آمد جانبی

با داشتن وب سایت میتوانید علاوه بر معرفی خدمات خود درآمدهای جانبی دیگری مثل درآمد از طریق تبلیغات نیز داشته باشید.

Image
نشانی
تهران: بلوار سعادت آباد ، خیابان هفتم پورزند ، ساختمان ساروی
بندرعباس: بلوار امام خمینی ، قلعه شاهی ، ساختمان هُلسیان آبی
تلفن تماس و مشاوره
0902-954-3979
0917-648-4530
021-71983010 فقط برای مشترکین تهران
خط مشی ما
حریم خصوصی
شرایط و ضوابط
پشتیبانی
قوانین و حقوق کاربر
تماس با ما